KONST / Litografier / Litografi 16144361

nr 1614 4361

Litografi

1800-tal, guldram, yttermått inklusive ram: 52x44 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:26:08